نقشه Sanhok بازی PUBG سلاح و ماشین‌های جدید دریافت می‌کند – سرگرمی

نقشه Sanhok بازی PUBG سلاح و ماشین‌های جدید دریافت می‌کند – سرگرمی

همانطور که در گذشته سازندگان بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds وعده داده بودند نقشه Sanhok بازی PUBG به زودی سلاح‌ و ماشین‌های جدید دریافت می‌کند.

ویدیو‌هایی از این محتواهای جدید بازی منتشر شده است و گفته شده است که این محتواها به زودی در سرورهای آزمایشی بازی در دسترس قرار خواهند گرفت. انتشار رسمی آن‌ها هم بعد از گذراندن مراحل آزمایشی انجام خواهد شد.

تفنگ QBU که یک اسلحه با کالیبر ۵.۲۶ میلی متر از نوع سلاح‌های DMR است که در نقشه Sanhok بازی جایگزین اسلحه Mini-14 می‌شود. این اسلحه گنجایش ۱۰ تیر را دارد که می‌تواند با استفاده از آپگریدهای موجود در نقشه این عدد را به ۲۰ رساند.

این اسلحه جایگزین Mini-14 شده است و بنابراین از ویژگی‌های یکسانی هم برخوردار خواهد بود. چند تفاوت جزئی این دو اسلحه دارند که از جمله آن‌ها می‌توان به قدرت کمی بیشتر اسلحه QBU اشاره کرد و باید گفت که این اسلحه تیرهایش با شتاب بیشتری پرتاب می‌شوند. شاید مهمترین تفاوت این دو اسلحه را بتوان دو پایه ای که در QBU وجود دارد دانست.

دو پایه اسلحه QBU امکان اتصال ابزار جانبی به این اسلحه را از بین می‌برد اما در عوض باعث می‌شود در حالت خوابیده این اسلحه پایداری بیشتری داشته باشد. ویدیو معرفی این اسلحه را می‌توانید در پایین مشاهده کنید:

وانت Rony ماشین جدیدی است که در نقشه Sanhok به بازی اضافه خواهد شد و گنجایش ۴ بازیکن را در خود خواهد داشت. این ماشین به گونه‌ای طراحی شده تا بتواند از تپه‌های بازی به خوبی بالا برود و هنوز مشخص نیست که آیا با ورود آن به بازی وانت‌های مخصوص نقشه Miramar که اکنون در نقشه Sanhok در دسترس هستند از بازی حذف خواهند شد یا خیر.


برای آگاهی از آخرین اخبار دنیای بازی‌های کامپیوتری به اینستاگرام سایت سرگرمی بپیوندید.

اینستاگرام سایت سرگرمی

این ماشین به خوبی با محیط سازگاری دارد و با توجه به اینکه نقشه Sanhok از خاورمیانه الگو برداری شده است می‌توان گفت که اضافه شدن این ماشین به آن کاملاً طبیعی است چرا که این نوع وانت‌ها در این مناطق کاربرد ویژه‌ای دارند و حضورشان در بازی حس واقعی‌تری را به بازی اضافه می‌کند. ویدیو معرفی این ماشین را می‌توانید در پایین مشاهده کنید:

اسلحه‌های QBU و وانت Rony به زودی در سرورهای آزمایشی در دسترس بازیکنان قرار می‌گیرند. جزئیات نحوه ورود این آیتم‌ها به بازی در آینده نزدیک اعلام خواهد شد.

منبع: vg247

ارائه از بخش خبری سایت سرگرمی

پیگیری سفارش
لیست مقایسه