نوکیا 9 پیورویو عنوان گوشی جدید نوکیا است- سرگرمی

نوکیا 9 پیورویو عنوان گوشی جدید نوکیا است- سرگرمی

نوکیا 9 پیورویو عنوان گوشی جدید نوکیا است- سرگرمی

اچ ام دی گلوبال، مالک تجاری برند نوکیا که به مدت 10 سال، این برند را از مایکروسافت خریداری کرده به تازگی تایید کرد که در پی ساخت گوشی پرچم‌دار خود است. بر اساس گفته‌های اچ ام دی، انتظار می‌رود این گوشی اواخر امسال رونمایی شود اما هنوز هیچ نشانه ای از این گوشی جایی منتشر نشده است. بر اساس گفته‌های منابع خبری آگاه در زمینه گوشی‌های همراه هوشمند، دستگاه خوش ساخت این شرکت، نوکیا 9 پیورویو (Nokia 9 PureView) نام خواهد داشت.

عبارت پیورویو (PureView) نام تجاری تکنولوژی است که در دوربین‌های نوکیا و گوشی‌های شرکت مایکروسافت به کار رفته است. نوکیا سابقا از این عنوان در گوشی‌های خود نیز استفاده کرده است. برای دوستانی که نوکیا را نمی‌شناسند، باید گفت که نوکیا برند فلاندی، سابقا در مالکیت مایکروسافت بود و اکنون توسط اچ ام دی گلوبال، تصاحب شده است. مایکروسافت از نوکیا برای تولید مدل هایی به مانند لومیا با تکنولوژی پیورویو که دارای سیستم عامل ویندوزفون بودند، استفاده کرده بود.

نوکیا

با مالکیت اچ ام دی گلوبال، تصورات درباره تولید گوشی جدید توسط نوکیا شدت گرفت. اکنون نیز خبرهای جدید در مورد گوشی جدید نوکیا منتشر شده است. گزارشات نشان میدهد که نام گوشی نیز برگرفته از تولیدات قبلی نوکیا با عنوان نوکیا 9 پیورویو است. بر اساس شایعات و اخبار دیگر که در زمینه نوکیا منتشر شده، ممکن است این دستگاه دارای پنج دوربین در قاب پشتی داشته باشد. وجود سه دوربین در قاب پشتی می‌تواند جذاب باشد اما داشتن 5 دوربین، کاملا عجیب و ناشناخته است.

بر اساس گزارش‌های جدید و معلوم شدن نام گوشی پرچم‌دار نوکیا، به زودی روند تولید گوشی نیز شروع خواهد شد. این اخبار با شایعاتی که در مورد نوکیا و عدم رسیدن پرچم‌دارش به همایش جهانی موبایل 2019 (MWC 2019) مغایرت دارد. امیدواریم بتوانیم گوشی جدید نوکیا را تا اواخر امسال شاهد باشیم.

به اینستاگرام سایت سرگرمی بپیوندید تا از آخرین اخبار دنیای تکنولوژی مطلع شوید

اینستاگرام سایت سرگرمی

منبع: Slashgear

ارائه از بخش خبری سرگرمی

پیگیری سفارش
لیست مقایسه