برگزاری کلاس ویرایش عکس توسط اپل – سرگرمی

برگزاری کلاس ویرایش عکس توسط اپل - سرگرمی

برگزاری کلاس ویرایش عکس توسط اپل – سرگرمی

استفاده از نرم افزارهای تکنیکی برای کسانی که با آن‌ها آشنایی ندارند می‌تواند کمی مشکل باشد و به همین خاطر است که سازندگان نرم افزارها به کاربرانشان توصیه می‌کنند که از درس‌های رایگانی که برای آن نرم افزارها تهیه کرده اند استفاده کنند. کمپانی اپل در حال حاضر این کار را برای نرم افزار Photos خود انجام می‌دهد. البته شاید روشش کمی عجیب باشد، چرا که قصد دارد تا آموزش‌هایش را از طریق موبایل در دسترس کاربرانش قرار دهد.

کلاس ویرایش عکس توسط اپل دارای چه ویژگی‌هایی است؟

اگر می‌خواهید بدانید که کلاس ویرایش عکس توسط اپل چگونه است باید بگوییم که  با توجه به مطالبی که از طرف اپل منتشر شده است، به نظر می‌رسد کاربران این نرم افزار می‌توانند یک برنامه‌ی ۳۰ دقیقه‌ای برای خود تنظیم کنند تا نحوه‌ی استفاده از نرم افزار این طریق به آن‌ها آموزش داده شود. یک جلسه‌ی ۳۰ دقیقه‌ای که در آن یک متخصص نرم افزار Photos به آموزش ویژگی‌های این نرم افزار می‌پردازد. از طریق این آموزش‌ها کاربران یاد می‌گیرند تا با استفاده از ابزارهای ویرایش موجود در نرم افزار تصاویر خود را منحصر به فرد و خاص کنند.

در ادامه اشاره شد که اپل کسانی را مسئول آموزش دادن در این برنامه‌ ( یعنی کلاس ویرایش عکس توسط اپل ) می‌کند که متخصص تبدیل تصاویر خوب به فوق العاده هستند‌. آموزش‌ها با توجه به سطح یادگیرندگان متفاوت خواهد بود.

یادگیری شخصی سازی شده این امکان را برای کاربران فراهم می‌کند که مهارت‌هایی که مورد نیازشان است را فرا بگیرند. به عنوان مثال گفته شده است کاربران می‌توانند از کارشناس مورد نظر درخواست کنند تا استفاده از یک ابزار خاص را در نرم افزار برایشان توضیح دهد. این کار باعث می‌شود تا شما هر چه سریعتر به چیزی که دنبال آن هستید برسید و وقت خود را بیهوده صرف یادگیری ابزارهایی که شاید بعدها هیچ استفاده‌ای برایتان نداشته باشند نکنید. این آموزش‌ها تنها در دسترس کسانی که در آمریکا زندگی می‌کنند قرار خواهد گرفت و برای ثبت نام باید از طریق سایت اپل اقدام کنند.

برای آگاهی از آخرین اخبار تکنولوژی به اینستاگرام سایت سرگرمی بپیوندید.

منبع: ubergizmo

ارائه از بخش خبری سایت سرگرمی

پیگیری سفارش
لیست مقایسه