درخواست کاربران برای اضافه شدن ویژگی جدید به بازی Apex Legends

درخواست کاربران برای اضافه شدن ویژگی جدید به بازی Apex Legends - سرگرمی

درخواست کاربران برای اضافه شدن ویژگی جدید به بازی Apex Legends

یکی از بدترین قسمت‌های یک بازی بتل‌رویال down شدن است. down شدن به معنای هنگامی است که میزان سلامتی شما از مقدار مشخصی کمتر می‌شود، در این صورت کاراکتر شما به زمین افتاده و تا زمانی که هم‌تیمی‌هایتان آن را نجات ندهند قادر به انجام کاری نخواهد بود. به طور کلی بازی کردن به صورت تیمی سختی‌های زیادی دارد؛ هنگامی که شما در قالب یک تیم بازی می‌کنید مجبور به پیش رفتن با تیم خود بوده و باید همیشه حواستان به پشتیبانی افراد باشد. این امر در بازی Apex Legends، عنوان جدید استودیو Respawn نیز به همین صورت است.

اخیرا عده‌ای از کاربران Apex Legends از استودیو ریسپاون درخواست اضافه‌شدن ویژگی جدیدی کرده‌اند که به وسیله آن هنگامی که کاراکتر بازی down شده است بتواند به تیم خود کمک کند. یکی از بازیکنان این بازی در Reddit از استودیو سازنده خواسته است که به بازیکنان اجازه آسیب زدن به دشمنان را هنگامی که کاراکتر بازی down شده است را بدهد. این کاربر در این زمینه پیشنهاد کرده است، بازیکنی که down شده بتواند حرکتی گزش مانند انجام داده و در صورت نزدیک شدن دشمن به آن بتواند حدود 5 واحد آسیب به آن وارد کند. او در پست خود در این مورد گفته است: “من از بی مصرف بودن در بازی به دلیل مهارت پایین خسته شدم.”

همچنین در ادامه پستی که قرار داده شده است، سایر بازیکنان Apex Legends نیز با این پیشنهاد موافق بوده و از استودیو تقاضای اضافه کردن آن را داشتند. همچنین در این میان ایده‌ها و نظراتی جالب و خلاقاته نیز مشاهده می‌شد؛ به عنوان مثال نظر یکی از کاربران در این مورد اینگونه بود: “هنگامی که یک بازیکن دارای سپر طلایی (Legendary) باشد هنگام down شدن سه موجود خزنده آزاد کند.” این مورد یکی از پیشنهادات جالب در مورد ویژگی درخواست شده بود؛ داشتن سه موجود خزنده که به سمت دشمنان رفته و به آن‌ها آسیب وارد می‌کنند.

با اینکه این پست با هدف خاصی قرار داده نشده بود و بیشتر جنبه سرگرمی داشت، اما به نظر می‌رسد اضافه شدن چنین ویژگی به بازی چندان هم بد نیست. توانایی انجام کاری به جز جا به‌جا شدن و دفاع کردن از خود می‌تواند بسیار جالب باشد. هم اکنون باید منتظر واکنش توسعه‌دهندگان Apex Legends در این زمینه باشیم.

 

منبع: dualshockers

ارائه از بخش خبری سایت سرگرمی

به اینستاگرام سایت سرگرمی بپیوندید تا از آخرین اخبار بازی‌های ویدیویی مطلع شوید

اینستاگرام سایت سرگرمی

پیگیری سفارش
لیست مقایسه