آیا این گوشی اسرارآمیز با دوربین 4تایی از Motorola، رقیب Pureview نوکیا است؟

آیا این گوشی اسرارآمیز با دوربین 4تایی از Motorola ، رقیب Pureview نوکیا است؟

آیا این گوشی اسرارآمیز با دوربین 4تایی از Motorola، رقیب Pureview نوکیا است؟

شابعات یک گوشی اسرارآمیز با دوربین 4تایی از Motorola به بیرون منتشر شده است، که طبق آن می‌توان این نکته را برداشت که کرد که موتورولا چیزی هیجان انگیزتر از سری G7 در دست دارد. در واقع، نشانه‌هایی وجود دارد که موتورولا یک بار دیگر می‌تواند سری پرچمدارها را نشانه بگیرد، که با رقبایی مانند Samsung، LG وسایرین پر شده است.

سال 2019 می‌تواند اوضاع را عوض کند. در یک سو، گزارش‌هایی از وجود گوشی‌های تاشدنی منتشر می‌شود که یکی از آنها احیای برند افسانه‌ای RAZR موتورولاست. این گوشی تاشو یک نمایشگر از جنس OLED دارد که در مقیاس فبلت است و هنگام بسته شدن، به فرم فاکتور کوچک‌تری تبدیل می‌شود.

با این حال، این تنها مورد غافلگیرکننده از سمت موتورلا نخواهد بود. یک گوشی هوشمند جدید با یک نمایشگر مرسوم – هرچند با دارا بودن حاشیه‌هایی بسیار ظریف – در هفته‌ی گذشته لو رفت. سوپرایز اصلی در جلوی دستگاه نیست، بلکه در پشت آن نهفته است.

 

این گوشی ناشناخته که توسط افشاگر معروف به نام OnLeaks لو رفته است، 4 دوربین را در پشت خود می‌بیند که در یک قاب مربعی جای گرفته‌اند. طبق متنی که در کنار آن چاپ شده است، موتورولا کیفیت تصویربرداری 48 مگاپیکسلی را برای ارائه در دست دارد. همچنین یک قطعه دیگر وجود دارد که گویی فلاش LED است.

اینکه موتورلا این سنسورها را چطور استفاده می‌کند هنوز تایید نشده است. این کمپانی چند انتخاب را در اختیار دارد. اما احتمالا این گوشی از الگوی Nokia 9 Pureview پیروی خواهد کرد و چهار دوربین را با لنزهای متفاوت و سایر تنظیمات ترکیب می‌کند که هر یک مولفه، یک فریم را در لحظه ثبت می‌کنند. با ترکیب این فریم‌ها، نه تنها تصویری با کیفیتی 48 مگاپیکسلی بدست می‌آید، بلکه محدوده‌ی پویایی نیز بهینه شده و درها را به سمت سایر تکنیک‌های تصویربرداری محاسباتی باز می‌کند.

البته گفته شده موتورولا بر روی یک گوشی با سه دوربین هم کار می‌کند که احتمالا نامش Moto G8 یا Moto P40 Note باشد. این گوشی دارای صفحه نمایش حفره دار خواهد بود و دوربین‌ها به صورت یک آرایه‌ی عمودی در پشت گوشی جای خواهند گرفت.

 

منبع: Slashgear

ارائه از بخش خبری سایت سرگرمی

 

 

پیگیری سفارش
لیست مقایسه