گوشی Xiaomi Mi Mix 3 و مشکل قرار گیری دوربین آن

گوشی Xiaomi Mi Mix 3 و مشکل قرار گیری دوربین آن - سرگرمی

گوشی Xiaomi Mi Mix 3 و مشکل قرار گیری دوربین آن

مشکلی که اکثر گوشی‌های بدون جاشیه بازار دارند این است که فضایی را باید در جلوی گوشی به تجهییزاتی که لازم است در آنجا قرار بگیرد اختصاص دهند. برخی از کمپانی‌ها با این مسئله کنار آمده اند و این فضا را برای این کار اختصاص داده اند اما برخی دیگر دست به کارهای عجیب و غریبی زده اند! نگاهی کوتاه به گوشی Xiaomi Mi Mix 3 خواهیم داشت.

برخی از کمپانی‌ها مثل Vio و Oppo به راه حل جدیدی برای این مشکل رسیده اند‌، دوربین را مخفی می‌کنند و در زمانی که مورد نیاز باشد آن را بیرون می‌آورند! این راه حل جالب به نظر کاری است که کمپانی نامدار چینی یعنی  Xiaomi می‌خواهد در گوشی‌های جدید خود از آن استفاده کند. در تصویری که یکی از مسئولین این کمپانی منتشر کرد گوشی Xiaomi Mi Mix 3 را نشان می‌داد از دوربین جلوی مخفی استفاده می‌کرد.

تا کنون اطلاعات زیادی از گوشی Xiaomi Mi Mix 3 منتشر نشده است و همین مسئله رونمایی از این گوشی که به زودی انجام می‌شود را بسیار جذاب خواهد کرد. البته به این مسئله هم باید اشاره کرد که با توجه به تصاویر منتشر شده باید انتظار داشت که همان میزان حاشیه‌ای که در نسخه‌های قبلی این گوشی‌ها دیدیم را در Mi Mix 3 هم مشاهده کنیم. دوربین مخفی که از دو لنز استفاده می‌کند ویژگی جدیدی است که به این گوشی‌ها اضافه شده است.

شاید دوربین مخفی مشکل را حل کند اما یک سوال پیش می‌آید که اگر مکانیزم بیرون آمدن کشویی دوربین روزی از کار بیافتد چه اتفاقی می‌افتد؟ یا اگر که در حالت باز دچار آسیب بشود چه می‌شود؟ این‌ها ریسک‌هایی است که خریداران این گوشی‌ها باید حتماً مد نظر داشته باشند.

 

 

منبع: ubergizmo

ارائه از بخش خبری سایت سرگرمی

پیگیری سفارش
لیست مقایسه