این فروشگاه با هدف ایجاد فرصت برابر برای تمام بازیکنان عزیز برای لذت بردن از بازیهای آنلاین و رقابتی راه اندازی شده است و هدف از آن ارائه بازی های آنلاین و سرگرمی های سالم دیجیتال به کاربران فارسی زبان است.

فروشگاه از بخش های مختلفی تشکیل شده است و در هر بخش محصولات متنوعی به صورت رایگان و یا غیر رایگان وجود دارد.

فروشگاه سرگرمی

برای انجام یک خرید امن و بدون دغدغه

  • سفارش خود را بصورت آنلاین و از سایت های با نماد اعتماد و درگاه مرکزی شاپرک shaparak.ir انجام دهید، لطفا از وارد کردن اطلاعات کارت خود در صفحه ها و سایت دیگر جداً خودداری کنید
  • قبل از پرداخت مبلغ و فاکتور خود را به درستی بررسی کنید و هنگام پرداخت در صفحه بانک نیز آن مبلغ را چک کنید
  • از خرید کردن محصولات با نامهای یکسان در فروشگاه های نامعتبر خودداری کنید
  • از سایت های دارای نماد اعتماد الکترونیک خرید کنید. زیرا این سایت ها با تایید وزارت صنعت اقدام به فعالیت می کنند و این نماد به شما اطمینان می دهد که شرکت و یا افرادی که مدیریت سایت را برعهده دارند، در فضای مجازی قابل اعتماد هستند.
  • برای اطلاعات بیشتر می توانید راهنمای کاربران جدید را مطالعه نمایید.

دیدگاه های مشتریان

نظر کاربران : سایت خوبیه، مخصوصا اینکه بازیها اکثراً رایگان هستند، ممنون از اینکه به فکر ما هستید و بازیهای مناسب خانم ها رو هم قرار دادید.

نظر کاربران: من عاشق بازی کات د روپ هستم، ممنون از شما

نظر کاربران: من واقعا از اینکه از این فروشگاه دیجیتالی خرید کردم، خوشحالم و از پشتیبانی سازندگان اون هم راضی هستم. محصولات این پرتال به روز هستند و حس خوبی به من می دن،  از شما متشکرم.نظر کاربران: من عاشق بازیهای آنلاین هستم، از اینکه می بینم شما بازی های آنلاین فارسی دارید خیلی خوشحالم، من در روز چند ساعت با دوستان بازی های شما رو بازی می کنم. ممنونم از اینکه این شرایط رو برای ما فراهم کردید.