در فصل جدید بازی Black Ops 4 موسوم به Operation Spectre Rising چه خواهیم دید؟

Black Ops 4

در فصل جدید بازی Black Ops 4 موسوم به Operation Spectre Rising چه خواهیم دید؟

بعد از مدت‌‌ها انتظار سرانجام فصل جدیدی از محتواهای تازه به بازی Call of Duty: Black Ops 4 اضافه شد. این فصل جدید Operation Spectre Rising نام دارد و به بازی Call of Duty: Black Ops 4 محتوا و نقشه‌های تازه و هم‌چنین یک اسپشالیست جدید (specialist) اضافه می‌کند.

تری آرک (Treyarch) به مناسبت انتشار Operation Spectre Rising برای بازی تریلر جدیدی را منتشر کرده است که در آن همه‌ی آن چیزهایی که در فصل جدید بازی Call of Duty: Black Ops 4 خواهیم دید، آورده شده است. تریلر جدید بازی را می‌توانید در ادامه‌ی این مقاله در سایت سرگرمی مشاهده کنید.

در این تریلر، ما وقایع بازی Call of Duty: Black Ops 4 را از دید شخصیتی به نام Spectre می‌بینیم. این شخصیت اسپشالیست معروفی است که بسیار هم محبوب بازیکنان مجموعه بازی ندای وظیفه است. پیش از این، او را در بازی Call of Duty: Black Ops 3 دیده بودیم.

در این تریلر می‌بینیم که چگونه این اسپشالیست راه خود را در نقشه‌های چندنفره‌ی این فصل تازه هم‌چون نقشه‌های Masquerade و Artifact از بازی Black Ops 3 و ریمستری از نقشه‌ی WMD بازی Black Ops 1 می‌پیماید تا در نهایت در سد هیدرو موچود در حالت Blackout بمب‌گذاری کند و در نقشه‌های دیگر باعث وقوع سیل شود.

این تریلر به خوبی به بازیکنان بازی جنبه‌های مختلف فصل جدید بازی را نشان می‌دهد، از طرفی به نظر می‌رسد که این فصل تازه تا حدودی داستان، به بازی اضافه خواهد کرد. همان‌گونه که می‌دانید بازی Call of Duty: Black Ops 4 کم‌تر جنبه‌‌ی داستانی دارد. علاوه بر این‌ها Operation Spectre Rising سلاح‌های جدید، پوشش‌های مخصوص و متنوع برای اسپشالیست و شخصیت‌های تازه برای حالت بازی Blackout اضافه خواهد کرد. همه‌ی آیتم‌های موجود در این فصل تازه به صورت رایگان در دسترس خواهد بود.

در خبری دیگر در رابطه با مجموعه بازی ندای وظیفه، یک هفته پیش یا حتی کمی قبل‌تر، گروهی از بازیکنان لیگ ملی فوتبال آمریکا فرصت پیدا کردند تا بازی سال 2019 مجموعه بازی ندای وظیفه را تجربه کنند. این بازی هنوز به صورت رسمی معرفی نشده است ولی بسیاری اعتقاد دارند که این بازی جدید Call of Duty: Modern Warfare 4 است.

بازی Call of Duty: Black Ops 4 آخرین بازی منتشر شده از مجموعه بازی پرطرفدار و معروف ندای وظیفه است که در تاریخ بیستم مهر ماه (دوازدهم اکتبر) بر روی کنسول‌های بازی پلی‌استیشن 4, ایکس‌باکس وان و همچنین بر روی رایانه‌های شخصی منتشر شده است.

 

منبع: DualShockers

ارائه از بخش خبری سایت سرگرمی

 

 

 

پیگیری سفارش
لیست مقایسه