سرمایه 2 میلیون دلاری بازی رومیزی Bloodborne: The Board Game در کیک استارتر

سرمایه 2 میلیون دلاری بازی رومیزی Bloodborne: The Board Game در کیک استارتر

مدتی قبل، طرفداران فرام‌سافتور (FromSoftware) با خبر شدند که این استودیو قصد طراحی یک بازی رومیزی (Board Game) از عنوان پرطرفدار اکشن-نقش آفرینی بلادبورن با نام بازی رومیزی Bloodborne: The Board Game را داشته و این پروژه به زودی در کیک استارتر قرار داده خواهد شد؛ پس از قرار گرفتن این پروژه در کیک استارتر شاهد شروع شگفت انگیزی از سوی آن بودیم.

پس از قرار داده شدن پروژه Bloodborne: The Board Game در 3 اردیبهشت 98 (23 آوریل 2019) در کیک استارتر (Kickstarter شرکتی در رابطه با جذب سرمایه عمومی برای راه‌اندازی ایده‌های خلاقانه و پروژه های مختلف است)، این بازی تاکنون به سرمایه 2.067.000$ رسیده است. هدف سازندگان این بازی رسیدن به 200.000$ بود، اما هم‌اکنون بیش از ده برابر این سرمایه به بازی اختصاص داده شده است.

از زمان قرار گرفتن بازی تاکنون، بنیان‌گذاران پروژه به اکثر اهدافی که در نظر گرفته بودند رسیده و حتی از آن میزان نیز عبور کرده‌اند؛ از جمله این اهداف می‌توان به اکشن فیگورهای (مجسمه‌هایی از شخصیت‌های مختلف بازی) اضافی از شخصیت‌های جدید، دشمنان و ایجاد چالش‌های بیشتری برای بازیکنان اشاره نمود.

برای افرادی که با این بازی آشنا نیستند، پروژه Bloodborne: The Board Game هم‌اکنون توسط CMON، ناشر بازی‌های رومیزی در دست توسعه بوده که کار توسعه و طراحی آن‌را اریک ام لانگ (Eric M.Lang) و مایکل شینال (Michael Shinall) انجام می‌دهند.

همانطور که از نام بازی پیداست، این بازی رومیزی قصد دارد تا گیم‌پلی چالش برانگیز و وحشتناک این بازی انحصاری پلی استیشن 4 را در قالب یک بازی فکری و رومیزی درآورد. در این بازی، بازیکنان در نقش یک شکارچی قرار گرفته و باید مسیر صحیح خود را در میان تاریکی و وحشت شهر یارنام پیدا کنند. این بازی دارای طراحی‌های مینیاتوری بسیار زیبایی بوده که قطعا طرفداران بلادبورد از آن‌ها بسیار لذت خواهند برد.

بازی Bloodborne: The Board Game هم‌اکنون در مرحله جذب سرمایه بوده که این روند تا 24 اردیبهشت (14 می) به پایان خواهد رسید. برای کسب اطلاعات بیشتر از این بازی می‌توانید به صفحه کیک استارتر مربوط به آن مراجعه نمایید.

منبع: dualshockers

ارائه از بخش خبری سایت سرگرمی

 

 

پیگیری سفارش
لیست مقایسه