Bluehole آپدیت جدیدی برای بازی PUBG منتشر کرد

Bluehole آپدیت جدیدی برای بازی PUBG منتشر کرد

آپدیت نهم بازی PUBG به تازگی توسط ناشر این بازی یعنی Bluehole منتشر شد. در این آپدیت یک حالت تماشاگر به این بازی اضافه شده که امکان تماشای کسی که شما را در بازی نابود کرده را فراهم می‌کند تا ببینید در ادامه برای او در بازی چه اتفاقی می‌افتد. این حالت چیزی است که قبلاً در بازی Fornite هم آن را مشاهده کرده بودیم.

یکی دیگر از تغییراتی که در بازی با این آپدیت به وجود خواهد آمد فیکس باگ‌هایی است که در هنگام سوار شدن وسایل نقلیه در این بازی ایجاد شده بود. این باگ‌ها سوژه‌های جذابی را برای تهیه تصاویر متحرک خنده دار از این بازی فراهم کرده بود.

در اواخر هفته گذشته یک نقشه جدید دیگر هم برای PUBG منتشر شده بود که در حالت ۴ در برابر ۴ و با نام Savage در دسترس بازیکنان در سرورهای آزمایشی بازی قرار گرفت. در ویدیو پایین می‌توانید بررسی ویژگی‌های این نقشه را مشاهده کنید:

تغییرات بیشتری قرار است با  آپدیت Bluehole به بازی اضافه شود که از آنها می توان به اضافه شدن آب و هوای مه آلود و بارانی به نقشه بازی و همچنین تغییراتی در بخش اسلحه ها اشاره کرد.

جزئیات دقیق ویژگی‌های نقشه را می توانید در پایین مشاهده کنید:

بازیکنان اکنون می‌توانند ادامه بازی کسی که آنها را به قتل رسانده را با فشار دادن دکمه مشاهده در قسمت نتایج مشاهده کنند. همچنین اکنون می‌توانند بعد از از بین رفتن شان در بازی ادامه بازی هم تیمی های خود را نیز مشاهده کنند. اگر که بازیکنی که شما در حال تماشای بازی اش هستید نیز از بین برود شما می‌توانید ادامه بازی را با مشاهده بازی کسی که او را نابود کرده دنبال کنید. باگی که در زمان سوار شدن به وسایل نقلیه باعث می‌شد که ماشین ها ناگهانی چرخش و یا پرواز داشته باشند نیز در این آپدیت از بین رفته است.

نحوه چرخش دوربین بازی نیز سعی شده بی نقص تر از قبل و با حالت های شخصی سازی بیشتری کار کند.

در مورد نقشه‌ی ۴ در برابر ۴ بازی نیز گفته شده که تعداد اسلحه‌ها و آیتم‌های بیشتری در این نقشه اکنون در دسترس بازیکنان قرار گرفته است. فرکانس ناحیه قرمز کاهش یافته و مواد منفجره کمتری اکنون در این ناحیه یافت می‌شود، اندازه این ناحیه اما بدون تغییر نگه داشته شده است. میزان پراکندگی ون‌های این نقشه کاهش یافته و در عوض موتور سیکلت های بیشتری در این نقشه پیدا خواهد شد.

منبع: eurogamer

ارائه از بخش خبری سایت سرگرمی

پیگیری سفارش
لیست مقایسه