جزییات بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی بازی Borderlands 3 به‌نام ECHOcast

Borderlands 3

جزییات بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی بازی Borderlands 3 به‌نام ECHOcast

پیش از نمایش رسمی ویدئوی گیم‌پلی بازی Borderlands 3، استودیو گیرباکس سافت‌ور اقدام به معرفی بسته‌ی گسترش دهنده‌ی توییچ برای بازی  تحت عنوان  ECHOcast کرد.

قرار است گیم‌پلی کامل بازی Borderlands 3 در تاریخ یازدهم اردیبهشت ماه (اول ماه می سال جاری میلادی) و در جریان یک رویداد زنده (Live Stream) اکران شود، اما حالا که چند روز تا این رویداد فاصله داریم و پبش از انتشار این گیم‌پلی استودیو گیرباکس سافت ور (Gearbox Software) تصمیم به معرفی بسته‌ی گسترش دهنده‌ی توییچ برای بازی تحت عنوان  ECHOcast گرفته است.

به گفته‌ی گیرباکس سافت‌ور بینندگان، زمانی که بازی کاربران رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان را تماشا کنند، به واسطه‌ی این بسته‌ی گسترش دهنده به مقدار قابل توجهی دسترسی و پاداش دست خواهند یافت. همان‌گونه که می‌دانید، بعد از سال‌ها گمانه‌زنی و انتظار، سر انجام استودیو گیرباکس سافت ور Borderlands 3 را به صورت کامل در جریان پنل خود در رویداد PAX East 2019 شهر بوستون آمریکا معرفی کرد.  این استودیو پنج سال را صرف توسعه‌ی بازی Borderlands 3 کرده‌ و این بازی از نظر داستانی ادامه‌ای بر بازی Borderlands 2 خواهد بود. گفته شده است که در بازی Borderlands 3 یک میلیون اسلحه وجود دارد و از نطر به نظر می‌رسد که تجربه‌ی بازی بسیار لذت بخش خواهد بود.

بازی Borderlands 3 بر محور جمع آوری غنایم و ساخت ( loot and build) طراحی شده است. با بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی ECHOcast بازیکنان هر زمانی که در حال تماشای استریم باشند به سلاح‌های مجهز و محتویات کوله‌پشتی خود دسترسی خواهند داشت. از طرفی درخت مهارت (Skill Tree) بازیکنان هم توسط تماشاگران قابل بازرسی است و به این طریق آن‌ها در جریان آن‌چه بازیکنان در طول بازی تولید کرده‌اند، قرار خواهند گرفت.

در حالی که به نظر می‌رسد این ویژگی‌های بسته‌ی گسترش دهنده‌ی ECHOcast ؛ تماماً به برخی از سوالات در طول استریم بازی پاسخ خواهد داد، اما تماشاگران بیش از هر چیزی مشتاق هستند که بدانند از طریق این بسته به چه غنایمی دست پیدا خواهند کرد. همزمان با استریم گیم‌پلی بازی Borderlands 3 در اول ماه می، بسته‌ی گسترش دهنده‌ی ECHOcast هم کار خود را آغاز می‌کند و علاقه‌مندان تنها کافی‌ست که اکانت SHiFT و توییچ (Twitch) خود را با همدیگر لینک کنند. با این‌کار بازیکنان به واسطه‌ی برخی رویدادهای درون بازی جذاب و هیجان انگیز، به برخی غنایم اختصاصی دست پیدا خواهند کرد. گفته شده است، افرادی که غنایم را دریافت خواهند کرد، به صورت تصادفی انتخاب خواهند شد.

تمام آن‌چه در مورد بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی سوئیچ بازی Borderlands 3 موسوم به ECHOcast گفته شد، در ویدئوی زیر آمده است که توجه‌ی شما را به تماشای آن در سایت سرگرمی جلب می‌کنیم.

.h_iframe-aparat_embed_frame{position:relative;}.h_iframe-aparat_embed_frame .ratio{display:block;width:100%;height:auto;}.h_iframe-aparat_embed_frame iframe{position:absolute;top:0;left:0;width:100%;height:100%;}

بازی Borderlands 3 قرار است بیست و دوم شهریور ماه (سیزدهم ماه سپتامبر ) بر روی پلی‌استیشن 4 ، ایکس‌باکس وان و از طریق فروشگاه اپیک گیمز (Epic Games Store) بر روی رایانه‌های شخصی منتشر شود.

منبع: DualShockers

ارائه از بخش خبری سایت سرگرمی

 

 

 

پیگیری سفارش
لیست مقایسه