ویدئو لو رفته از گیم‌ پلی بازی Borderlands 3 پیش از رونمایی از آن

ویدئو لو رفته از گیم‌پلی Borderlands 3

ویدئو لو رفته از گیم‌ پلی بازی Borderlands 3 پیش از رونمایی از آن

همانطور که ممکن است اطلاع داشته باشید، استودیو گیربکس و توکی گیمز (2K Games) فردا نخستین ویدیو گیم‌ پلی بازی Borderlands 3 را منتشر خواهند کرد. پیش از فرارسیدن زمان انتشار گیم‌ پلی بازی، تریلر‌های مختلفی از این عنوان منتشر شده و به نوعی فضای کلی این عنوان به کاربران معرفی شده است.

با توجه به تاریخ رونمایی از گیم‌ پلی بازی که 16 اردیبهشت اعلام شده، اخیرا بخشی از ویدیو گیم‌ پلی رسمی آن در فضای اینترنت لو رفته است. ظاهرا این ویدیو در توییچ لو رفته و با اینکه سریعا از روی سرور‌ها برداشته شده است، اما این مسئله نتوانسته است جلوی دانلود این ویدیو توسط کاربران در مدت زمان محدود در دسترس قرارگرفتن آن را بگیرد.

متاسفانه ویدیو منتشر شده اطلاعات چندان زیادی درمورد بازی به ما نمی‌دهد. این ویدیو حدود 30 ثانیه بوده که در 10 ثانیه ابتدایی آن، بازیکن ثابت و بی‌حرکت ایستاده و سپس به بازکردن تعدادی از صندوقچه‌های بازی می‌پردازد. بنابراین در صورتی که انتظار دیدن سبک درگیری، تیراندازی و کشتن دشمنان را داشته اید، باید تا فردا منتظر بمانید.

لازم به ذکر است که بازی Borderlands 3 پس از جهشی که به پلتفرم‌های نسل 8 داشته از نظر ظاهری بسیار پیشرفت کرده است. گیم‌ پلی این بازی بسیار روان به نظر رسیده و رنگ‌بندی محیط نیز بسیار جذاب و چشم نواز کار شده است.

نکته آخری که در مورد ویدیوی منتشر شده باید به آن اشاره نمود این است که در قسمتی از این ویدیو شاهد حضور تصویر شخصیت Handsome Jack بر روی یک پوستر که در گوشه‌ای از اتاق قرار دارد خواهید بود. گفته شده است که هنسم جک در نسخه Borderlands 3 حضور نخواهد داشت، اما با توجه به تصویر منتشر شده از آن باید منتظر عرضه نسخه کامل بازی یا اعلامی رسمی از سوی استودیو گیرباکس در مورد آن باشیم.

در انتها، شما را به دیدن ویدیوی منتشر شده از تریلر این بازی که در مورد آن صحبت کرده ایم دعوت می‌کنیم. بازی بوردرلندز 3 در تاریخ 22 شهریور (13 سپتامبر) برای پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و PC از طریق فروشگاه Epic Game Store منتشر خواهد شد.

منبع: dualshockers

ارائه از بخش خبری سایت سرگرمی

 

 

 

پیگیری سفارش
لیست مقایسه