انتشار نخستین ویدیو رسمی از گیم‌پلی بازی Borderlands 3

انتشار نخستین ویدیو رسمی از گیم‌پلی بازی Borderlands 3

انتشار نخستین ویدیو رسمی از گیم‌پلی بازی Borderlands 3

استودیو گیرباکس (Gearbox) و توکی گیمز (2K Games) همانطور که به هواداران خود وعده داده بودند، امروز از گیم‌پلی بازی بوردرلندز 3 و ویژگی‌ها و مکانیک‌های جدیدی که در آن به کار برده‌اند رونمایی نمودند.

دموی منتشر شده از گیم‌پلی بازی Borderlands 3 مناطق بسیار زیادی از این بازی را نمایش می‌دهد. ویدیو گیم‌پلی منتشر شده از این بازی، ابتدا با نمایش بخش آموزشی بازی شروع می‌شود که شامل ربات‌های کلپ ترپ (Claptrap) معروف در سری Borderlands است. بخش آموزشی نمایش داده شده، اطلاعات بسیار زیادی را در مورد مکانیک‌ها و ویژگی‌های جدید قرار داده شده در گیم‌پلی بازی به ما نشان می‌دهد. از جمله این ویژگی‌های جدید در این عنوان می‌توان به سُر خوردن بر روی زمین، بالا رفتن از لبه‌ها و وجود حالت جایگزین برای شلیک کردن اسلحه اشاره کرد که برای نخستین بار در این سری به نسخه Borderlands 3 اضافه شده‌اند.

پس از نمایش بخش آموزشی بازی، به کاربران نحوه دریافت لوت (غنایم) و متفاوت بودن آن برای بازیکنان سطوح مختلفی که در حال بازی کردن به همراه یکدیگر هستند نمایش داده شده است. البته این موضوع در چندهفته گذشته توسط سازندگان بازی مطرح شده بود و در این ویدیو در عمل نیز نمایش داده شد.

از جمله سایر صحنه‌های قابل توجهی که در این ویدیو به نمایش درآمد می‌توان به تعدادی از باس‌ فایت‌ها و حضور چندین شخصیت قابل توجه اشاره کرد. همچنین در این بازی یک سفینه نیز وجود داشته که به وسیله آن میان مناطق مختلف جابه جا خواهید شد. در طول بازی از این سفینه برای سفر به سیارات مختلف استفاده خواهید کرد.

چیزی که از نمایش گیم‌پلی بوردرلندز 3 می‌توان نتیجه گرفت این است که این نسخه از بازی به طور کلی شبیه نسخه‌های قبلی بوده و همان حال و هوا را دارد با این تفاوت که این نسخه شامل بهبود‌ها و ویژگی‌هایی در بخش های درخت مهارت (قسمتی که شما در آن توانایی‌ها و مهارت شخصیت بازی را افزایش می‌دهید)، مکانیک‌های گیم‌پلی، دریافت جوائز و غنائم و قابلیت‌های مختلف شخصیت بازی شده که به جذابیت و گستردگی هرچه بیشتر این عنوان کمک کرده‌اند. پس از نمایش گیم‌پلی بوردرلندز 3، بسیاری از کاربران بیش از هنگام معرفی این بازی برای عرضه آن در شهریور (سپتامبر) اشتیاق داشتند.

در صورتی که قصد تماشای ویدیو رسمی منتشر شده از گیم‌پلی بازی را دارید، می‌توانید آن را در کانال توییچ Borderlands مشاهده کنید. همچنین در ادامه، تریلر منتشر شده از این بازی نیز قرار داده شده است.

 

بازی Borderlands 3 در تاریخ 22 شهریور 1398 (13 سپتامبر) در پلتفرم‌های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و Pc منتشر خواهد شد.

 

منبع: dualshockers

ارائه از بخش خبری سایت سرگرمی

پیگیری سفارش
لیست مقایسه