برطرف شدن تعدادی از مشکلات بازی Days Gone در به‌روزرسانی جدید

برطرف شدن تعدادی از مشکلات بازی Days Gone در به‌روزرسانی جدید

برطرف شدن تعدادی از مشکلات بازی Days Gone در به‌روزرسانی جدید

اخیرا بازی دیز گان (Days Gone) که در 6 اردیبهشت 1398 (26 آوریل) به صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن 4 عرضه شد به‌روزرسانی جدیدی دریافت کرده است. این به‌روزرسانی تعدادی از مشکلات بازی دیز گان مانند مشکلات مربوط به نرخ فریم، باگ‌ها، گلیچ‌ها و کرش شدن سرور‌ها را برطرف نموده است.

به‌روزرسانی نسخه 1.05 بازی دیز گان نسبت به چهار به‌روزرسانی که تاکنون برای بازی Days Gone منتشر شده‌اند حجم کمتری داشته و با حجم 136 مگابایت در دسترس بازیکنان قرار گرفته است. از جمله مشکلات بازی دیز گان که در به‌روزرسانی جدید برطرف شده است می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • برطرف شدن مشکلات مربوط به کرش شدن بازی
  • برطرف شدن لگ و پرش صفحه
  • بهبود نرخ فریم
  • بهبود میزان پایداری و کیفیت اجرای بازی
  • برطرف نمودن گلیچ‌های (مشکلاتی غیر منتظره‌ای هستند که در بازی رخ داده و تفاوت آن‌ها با باگ این است که باگ‌ها به صورت دائمی در بازی وجود داشته اما گلیچ‌ها به صورت تصادفی و یا موقت در بازی رخ می‌دهند) شناسایی شده
  • اعمال تغییرات جزئی و برطرف کردن باگ‌های کوچک

متاسفانه در این به‌روزرسانی یکی از مشکلاتی که تاکنون گزارشات زیادی از سوی کاربران در مورد آن دریافت شده، برطرف نشده است. این مشکل گلیچ مربوط به صدا است، به گونه ای که طبق گزارشات، گاهی اوقات در بازی صدای محیط کاملا قطع شده و فریکرهای (Freaker) موجود در بازی تبدیل به قاتلانی خاموش و بدون سر و صدا خواهند شد. همچنین سایر کاربران نیز در این زمینه گفته‌اند که در بعضی از کات‌سین‌ها و ماموریت‌های بازی دیالوگ‌ها را نمی‌شنوند. خوشبختانه این مشکل در به‌روزرسانی بعدی بازی برطرف شده و بازیکنان از صداگذاری بازی نهایت لذت را خواهند برد.

اخیرا اعلام شده است که بازی دیز گان در ماه تیر (ژوئن) بسته الحاقی جدیدی را به صورت رایگان دریافت خواهد نمود. این بسته الحاقی شامل حالت سوروایول (Survival Mode) و ماموریت‌ها و چالش‌هایی بوده که به صورت هفتگی برگزار خواهند شد. همچنین موتورها، مبارزات و ماموریت‌های گروهی جدیدی نیز به این بازی اضافه خواهند شد.

بازی Days Gone هم‌اکنون به صورت انحصاری در دسترس کاربران کنسول پلی‌استیشن‌4 قرار دارد.

 

منبع: dualshockers

ارائه از بخش خبری سایت سرگرمی

 

 

 

پیگیری سفارش
لیست مقایسه