اضافه شدن کلاس جدید در به‌روزرسانی جدید The Elder Scrolls Online

به‌روزرسانی Elsweyr بازی The Elder Scrolls Online

اضافه شدن کلاس جدید در به‌روزرسانی جدید The Elder Scrolls Online

هم‌اکنون در پنجمین سال از زمان عرضه The Elder Scrolls Online شاهد انتشار خبر عرضه جدیدترین به‌روزرسانی این بازی تحت عنوان Elsweyr هستیم. به‌روزرسانی Elsweyr محتوای زیادی برای اضافه نمودن به بازی دارد اما از بزرگترین آن‌ها می‌توان به کلاس جدیدی برای شخصیت بازی اشاره نمود.

کلاس نکرومنسر (Necromancer) جدیدترین و ظاهرا عجیب‌ترین کلاسی است که پس از انتشار به‌روزرسانی Elsweyr می‌توانید از آن استفاده کنید. با توجه به اینکه قدرت آنددها (Undead) را در این کلاس در اختیار دارید، می‌توانید با احضار متحدین خود نبرد‌ها را پیش برده و در آن‌ها پیروز شوید. در ادامه متن رسمی معرفی این کلاس توسط سازندگان بازی قرار داده شده است:

“ارواح و اجساد مردگان تحت فرمان شما قرار دارند تا به عنوان یک نکرومنسر، کلاس جدید اضافه شده در نسخه Elsweyr بازی The Elder Scrolls Online، بر آن‌ها فرمانروایی کنید. شما می‌توانید آندِد‌های بی رحم را احضار کنید، خود را در حصاری از استخوان قرار دهید یا اینکه گوشی‌های بریده و تکه تکه شده را با استفاده از قدرت تاریک تمریل (Tamriel) به یکدیگر متصل نمایید. هنگامی که شما در نقش یک نکرومنسر بازی می‌کنید، مرگ سلاح شما بوده و شما آن را مدیریت خواهید کرد.”

علاوه بر توضیح توانایی‌های نکرومنسر، ویدئوی جدیدی نیز توسط بتسدا (Bethesda) منتشر شده که در آن اطلاعات بیشتری از این کلاس به نمایش گذاشته شده است. این ویدئو در کنار نمایش لشگر آندِدهای احضار شده توسط نکرومنسر مناطق جدید بازی را نیز نمایش می‌دهد. شما می‌توانید ویدئو منتشر شده را در انتهای مطلب مشاهده نمایید.

نسخه The Elder Scrolls Online: Elsweyr در 14 خرداد 1398 (4 ژوئن 2019) برای پلتفرم پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و PC منتشر خواهد شد.

منبع: dualshockers

ارائه از بخش خبری سایت سرگرمی

 

 

پیگیری سفارش
لیست مقایسه