کمپانی فالکوم برنامه‌های خود برای پانزدهمین سالگرد انتشار مجموعه بازی Kiseki را اعلام کرد

Kiseki

کمپانی فالکوم برنامه‌های خود برای پانزدهمین سالگرد انتشار مجموعه بازی Kiseki را اعلام کرد

کمپانی فالکوم (Falcom) از برخی از برنامه‌های خود برای گرامی‌داشت پانزدهمین سالگرد آغاز به کار مجموعه بازی Kiseki را رونمایی کرد. این مجموعه بازی در غرب تحت عنوان Trails شناخته شده است.

قرار است رویدادی به مناسبت پانزدهمین سالگرد آغاز به کار مجموعه بازی Kiseki برگزار شود که Kiseki Series 15th Anniversary Memorial Festival نام دارد. در این رویداد مرکز انیمه‌ی توکیو آیتم‌های جدیدی در ارتباط با مجموعه بازی Kiseki به فروش خواهد رساند. در این مرکز علاوه بر جشنواره‌ی اصلی، چندین رویداد فرعی دیگر هم برگزار خواهد شد، یکی از این رویدادها یک برنامه‌ی گفتگو محور با حضور اعضای کمپانی فالکوم است. به نظر می‌رسد که در این رویداد باید منتظر ارائه‌ی جزئیات بیش‌تری در مورد بازی‌های جدید مجموعه بازی Kiseki هم باشیم.

این جشنواره از تاریخ بیست و هفتم خرداد ماه (هفدهم ماه ژوئن) آغاز شده و تا شانزدهم تیر ماه (هفتم ماه جولای ) ادامه خواهد داشت و کار برنامه‌ریزی آن بر عهده‌ی Dengeki Online است. به همین منظور Dengeki Online یک وبسایت رسمی طراحی کرده است و در آن رویدادهای بیش‌تر این جشنواره را اعلام خواهد کرد.

یکی از بزرگ‌ترین پروژه‌ی فالکوم به مناسبت پانزدهمین سالگرد انتشار مجموعه بازی Kiseki اما کتاب هنری جدیدی تحت عنوان Kiseki Series 15th Anniversary Sen no Kiseki Character Maniacs است که در مجموع 352 صفحه خواهد داشت و به قیمت 4500 ین به فروش خواهد رسید. این کتاب قرار است در تاریخ سوم تیر ماه (بیست و چهارم ماه ژوئن) منتشر شود. در این کتاب تمام شخصیت‌هایی که در بازی Trails of Cold Steel I تا بازی Trails of Cold Steel IV حضور داشته‌اند با جزئیات آورده شده و در مجموع 1300 شخصیت را شامل می‌شود. در این کتاب با سرگذشت هر شخصیت و این‌که چگونه شخصیت‌ها به هم مرتبط هستند آشنا خواهیم شد و تصویرسازی‌های جدیدی که برای شخصیت‌های مجموعه بازی طراحی شده هم جزئی از این کتاب ارزشمند خواهد بود.

کمپانی فالکوم برنامه‌های خود برای پانزدهمین سالگرد انتشار مجموعه بازی Kiseki را اعلام کرد

در حال حاضر کمپانی فالکوم اعلام کرده است که دو بازی جدید از مجموعه بازی Kiseki را در دست توسعه دارد. یکی از آن‌ها قرار است داستان کاملاً متفاوتی را در مجموعه‌ بازی به تصویر بکشد و وقایع آن هم در شرق سرزمین Zemuria  رخ خواهد داد، در این بازی تازه یک شخصیت زن، نقش اصلی را خواهد داشت. بازی دوم هم یک بازی شبه Gaiden خواهد بود که در آن به وقایعی که در چهار بازی Trails of Cold Steel اشاره نشده، پرداخته خواهد شد. برای اطلاع از جزئیات و اطلاعات بیش‌تر در مورد این بازی‌های تازه‌ی مجموعه بازی Kiseki با سایت سرگرمی همراه باشید.

منبع: DualShockers

ارائه از بخش خبری سایت سرگرمی

 

 

پیگیری سفارش
لیست مقایسه