Fornite Battle Royale میتواند جایگزین خوبی برای ریتم آرام PUBG باشد – سرگرمی

Fornite Battle Royale

Fornite Battle Royale میتواند جایگزین خوبی برای ریتم آرام PUBG باشد – سرگرمی

بازی Fornite Battle Royale می‌تواند جایگزین خوبی برای ریتم آرام PUBG باشد .بازی Player Unknown’s Battle grounds یک بازی جذاب است اما در برخی مواقع اتفاق می افتد که باید نیم ساعت در مکان‌هایی نامشخص بگردید تا یکدشمن را پیدا کنید. یا اینکه ممکن است توسط تک تیرانداز که هرگز ندیده‌ایدکشته شوید. اینها ریتم بازی را بسیار کند می‌کند و اینجاست که Fornite Battle Royale خود را نشان می‌دهد.

برخی از ویژگی‌های PUBG در Fornite Battle Royale هم دیده می‌شود. چیزهایی مثل میدان نبرد وسیع، افتادن جعبه‌های غارت و گلایدرهایی که از آسمان به زمین می‌آیند. اما بازی‌های اپیک چیزی در خود دارند که آنها را از بقیه متمایز می‌کنند و این تغییرات هستند که باعث می‌شود دشمنانتان در بازی بیشتر شوند و ریتم بازی سریع‌تر شود.

بزرگ‌ترین تفاوتی که بازی‌های PUBG و Fornite Battle Royale دارند اندازهنقشه‌های آنهاست. نقشه‌های بازی Fornite کوچک‌تر است که باعث می‌شود 100 بازیکن در یک مکان کوچک شروع به مبارزه کنند و این موضوع باعث می‌شوددرگیری‌ها زیادتر شود.

خوشبختانه این موضوع که Fornite یک بازی آرکید هست و بر این موضوع درآپدیت‌های اخیر این بازی هم مورد تاکید قرار گرفته است. اوایل این ماه آپدیتی منتشر شد که به پلیرها این امکان را می‌دهد تا به آسمان پرواز کنند و خود را در کمپ دشمن فرود بیاورند. این هم یکی دیگر از نشانه‌هایی است که سازنده بازیمی‌خواهد این بازی ریتم سریع خودش را داشته باشد.

ارائه از بخش خبری سرگرمی

پیگیری سفارش
لیست مقایسه