سخنرانی گوگل در رویداد GDC 2019 به صورت زنده استریم خواهد شد

لایواستریم سخنرانی گوگل در GDC 2019

سخنرانی گوگل در رویداد GDC 2019 به صورت زنده استریم خواهد شد

رویداد GDC 2019 (مخفف Game Developers Conference) هفته آینده برگزار خواهد شد و به نظر می‌رسد بزرگترین برنامه آن به شرکت گوگل اختصاص داده شده و سرانجام مشخص می‌شود که این شرکت بزرگ بر روی چه برنامه‌هایی در دنیای بازی‌های ویدیویی کار کرده است.

بنابراین متن سخنرانی رویداد GDC برای سایر افرادی که در محل برگزاری حاضر نیستند استریم شده و می‌توانند به صورت زنده آن را تماشا کنند. گوگل این خبر را درقالب یک تیزر در مورد GDC 2019 تایید کرد که با عبارت “گرد هم جمع شوید” نیز به پایان رسید. همچنین در این زمینه، گوگل در حساب توییتر خود اعلام کرده است که متن سخنرانی نشان دهنده دید این شرکت به آینده بازی‌های ویدیویی خواهد بود.

در مورد تیزر منتشر شده باید گفت که اطلاعات زیادی به جز نمایش چند مکان مختلف در آن وجود ندارد. این تریلر به محیط های مانند تونل ورودی به استادیوم، پشت صحنه محل کنسرت، گاراژ ماشین‌های مسابقه، مکانی مربوط به آینده و به صورت علمی- تخیلی، و چیزی که شبیه قلعه‌های قرون وسطی در میان آن‌ها قرار گرفته اشاره کرده است. ممکن است این مکان‌ها مربوط به عناوینی باشند که گوگل قصد عرضه آن‌ها برای کنسول بازی جدید خود یا سرویس استریمش را در آینده دارد.

شما می‌توانید در ادامه همین مطلب تیزر منتشر شده را مشاهده نمایید. سخنرانی گوگل در GDC 2019 در 28 اسفند (19 مارس) خواهد بود و در صورتی که موفق به دنبال کردن آن نشدید می‌توانید از طریق وبسایت سرگرمی اخبار مربوطه را دنبال نمایید.

 

منبع: dualshockers

ارائه از بخش خبری سایت سرگرمی

پیگیری سفارش
لیست مقایسه