تست مقاومت گوشی Huawei P30 Pro آبروی سری P شرکت هواوی را حفظ کرد

تست مقاومت گوشی Huawei P30 Pro آبروی سری P هواوی را خرید - سرگرمی

تست مقاومت گوشی Huawei P30 Pro آبروی سری P شرکت هواوی را حفظ کرد

سال گذشته هواوی در تست مقاومت پرچمدارش نمزه‌ی قابل قبولی نگرفت. بنابراین امسال گوشی Huawei P30 Pro با تمام قوا حاضر شده تا آبروی سری P شرکت هواوی را حفظ کند.

گوشی Huawei P30 Pro واقعاً بهترین گوشی ساخته شده تا به امروز است، مخصوصاً اگر دوربین مجهز به زوم اپتیکال 5 برابری آن را در نظر بگیرید. با این حال باید گفت که این گوشی یکی از گران‌ترین محصولاتی است که می‌توانید برای آن پول خرج کنید، بخصوص در برخی بازارها مانند بازار آمریکا(که ظاهرا در حالت عادی این محصول موجود نیست).

با داشتن چنین گوشی باارزشی، مصرف کنندگان دلایل متعددی برای نگران شدن در خصوص جان سالم بدر بردن آن در دراز مدت خواهند داشت. زک نلسون از کانال یوتیوبی JerryRigEverything خوشبختانه این آزمایش شکنجه آمیز را انجام داده تا ما جواب نهایی در خصوص این سوالات را داشته باشیم، بدون اینکه اسکناسی از خود خرج کرده باشیم.

آنهایی که این ویدیوساز فعال یوتیوبی را بشناسند شاید یک دلیل دیگر برای نگرانی هم داشته باشند. در سال گذشته، گوشی Huawei P20 Pro در تست مقاومت شکست خورد، هم در خراش‌های سنگین و هم در تست خم شدگی. حالا با وجود یک گوشی گران‌تر و پیچیده‌تر، نگرانی‌ها هم وخیم‌تر می‌شود. خوشبختانه، این فرمول نیز تغییر کرده است.

صفحه گوشی P30 Pro در سطح 6 ابزار Mohs pick از خود خراشیدگی نشان داد، که این یعنی جنس صفحه نمایش از شیشه حرارت دیده(Tempered Glass) است. شایان ذکر است که شرکت هواوی برای گوشی‌های خود نامی از Gorilla Glass نمی‌آورد. اسکنر اثرانگشت اپتیکال نیز بدون مشکل، پس از خراش‌های سنگین کار می‌کند.

نوبت به تست خم شدگی می‌رسد و خوشبختانه گوشی Huawei P30 Pro از آن سربلند بیرون آمده و دستان پرتوان نلسون را تاب می‌آورد. نلسون بیان می‌کند که صفحه این گوشی با دارا بودن گوشه‌های خمیده به یکپارچگی ساختاری این دستگاه افزوده است، اما به قیمت افزایش ریسک شگستگی ناشی از افتادن از ارتفاع.

.h_iframe-aparat_embed_frame{position:relative;}.h_iframe-aparat_embed_frame .ratio{display:block;width:100%;height:auto;}.h_iframe-aparat_embed_frame iframe{position:absolute;top:0;left:0;width:100%;height:100%;}

یک مورد عجیب در خصوص این آزمایش این است که سوختگی سفید نمایشگر OLED ریکاوری(بازیابی) نشد. این شاید خصیصه‌ی مشترک بین پنل‌های OLED باشد، اما ما اخیراً مثال‌هایی از این پنل‌ها دیده‌ایم که قادر به پشت سر گذاشتن این عملیات ریکاوری هستند. یک نکته جالب دیگر این است که چطور نلسون در خصوص رنگ Breathing Crystal گوشی Huawei P30 Pro ابراز نفرت می‌کند؛ در حالی که این رنگی زیباست، اما این واکنش از او نشان می‌دهد این طیف‌های فانتزی مورد پسند همه نخواهند بود.

منبع: Slashgear

پیگیری سفارش
لیست مقایسه