جزییات آپدیت جدید بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Breath of the Wild

جزییات آپدیت جدید بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild

آپدیت تازه‌ی بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild موسوم به Labo VR سرعت لود شدن بازی را در کنسول نینتندو سوئیچ به نسبت کنسول Wii U به مراتب افزایش می‌دهد.

همان‌گونه که می‌دانید به آپدیت اخیر بازی  The Legend of Zelda: Breath of the Wild حالت بازی VR یا واقعیت مجازی اضافه شده است، حالا در اقدامی تازه یک آیتم دیگر تحت عنوان کیت  Labo VR هم به امکان و قابلیت واقعیت مجازی بازی اضافه شده است که زمان لود شدن بازی را تا حد زیادی بهبود می‌دهد.

به گزارش سایت پلی گان (Polygon) الکسیس چمپریس (Alexis de Champris) یکی از اعضای تیم سازنده‌ی بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild روز جمعه با انتشار توییتی در حساب کاربری رسمی خود در شبکه‌ی اجتماعی توییتر، شواهدی دال بر افزایش یافتن سرعت لود بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild ارائه کرده است.

پیش از اعمال این آپدیت جدید، لود شدن مقبره در بازی 17 ثانیه به طور می‌انجامید ولی حالا تنها 11 ثانیه برای لود شدن مقبره کافی است. از طرفی دیگر زمان ورود به مقبره از 13 ثانیه به 10 ثانیه کاهش یافته است.

با استفاده از کپی کارتریج بازی به جای کپی دیجیتالی بازی این آزمایش‌ها انجام گرفته و در نهایت منجر به این اعداد و ارقام شده است. تا پیش از آپدیت نسخه‌ی  Wii U بازی تا حدود زیادی سریع‌تر از نسخه‌ی سوئیچ بازی بوده است. حالا اما بعد از آپدیت صورت گرفته و بهبود بی‌نظیر سرعت لود شدن بازی بسیاری ترجیح خواهند داد تا نسخه‌ی سوئیچ بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild را تجربه کنند.

به گزارش گیرناک (Gearnuke) از طرفی طراحان ماد و استخراج‌ کنندگان دیتای بازی‌ها متوجه شده‌اند که این آپدیت تازه یک حالت Boost  را هم به بازی اضافه کرده است. به این نکته در لیست به روز رسانی نسخه‌ی شماره 8 سوئیچ بازی Legend of Zelda: Breath of the Wild اشاره نشده است و تا این لحظه هم کمپانی نینتندو ( Nintendo) آن را به صورت رسمی تایید نکرده است. ولی بسیاری اعتقاد دارند اضافه شدن حالت Boost در نهایت باعث افزایش سرعت لود شدن بازی شده است. از طرفی پیش‌تر حالت Boost به بازی  Super Mario Odyssey هم اضافه شده بود و در نهایت باعث لود شدن سریع‌تر بازی هم شده بود و همین مسئله حدس و گمان‌ها را بیش‌تر به واقعیت نزدیک می‌کند.

بازی Legend of Zelda: Breath of the Wild یک بازی اکشن و ماجراجویی است که توسط کمپانی نینتندو (Nintendo) توسعه داده شده است. این بازی در ماه مارس سال 2017 میلادی بر روی کنسول‌های بازی نینتندو سوئیچ و Wii U عرضه شد.

منبع: DualShockers

ارائه از بخش خبری سایت سرگرمی

 

 

پیگیری سفارش
لیست مقایسه