Moto G8 یا P40 Note: اولین گوشی با سه دوربین کمپانی Motorola

گوشی Moto G8

Moto G8 یا P40 Note: اولین گوشی با سه دوربین کمپانی Motorola

اگرچه کمپانی Motorola دیگر آن فعالیت سابق را ندارد، اما به هیچ‌وجه عقب ننشسته است. گوشی Moto G8 یا P40 Note با سه دوربین پا به عرصه می‌گذارند

علی‌رغم روند گوگل در به کارگیری دوربین در گوشی، دیگر وجود یک تک دوربین در گوشی‌ها کافی نیست. حتی دوربین‌های دوتایی در حال تبدیل شدن یه یک عرف هستند و برای ابتدایی‌ترین گوشی‌های هوشمند در نظر گرفته می‌شوند. اما سه تا دوربین دیگر مشکلی ندارد؛ تا جایی که فضا برای گنجاندن آنها وجود نداشته باشد. به‌نظر می‌رسد کمپانی موتورولا تصمیمش را گرفته و دقیقاً همین کار را برای گوشی هوشمند بعدی خود در نظر می‌گیرد. حال سوال این است که برای کدام یکی از آنها قرار است این کار انجام شود؟

تا به حال، موتورولا هنوز مدلی با عنوان گوشی Moto Z معرفی نکرده است بنابراین می‌توان احتمال داد عضو جدید گران بعدی در این خط قرار بگیرد. طبق رندرهای Moto Z4 یا Moto Z4 Play، احتمال دارد طراحی به شکل این دو مدل باشد. پس باز هم سری Moto Z با زبان طراحی قدیمی در نظر گرفته شده تا Motorola از قابلیت‌های Moto Mods خود بهره بگیرد.

طبق اظهارات استیو اچ. مک‌فلای، که بیشتر آن را با OnLeaks می‌شناسیم، این افتخار قرار است به گوشی Moto G8 برسد. یا شاید گوشی Motorola P40 Note این پرچم را بدست گیرد که نام دیگرش Motorola One Power 2 است. درست مثل معضل گوشی Moto Z4/Z4 Play، ممکن است حدس و گمان هرکسی به واقعیت بپیوندد.

مک‌فلای با همکاری پرایس‌باباچندین سِت از رندرها را برای گوشی Moto G8/P40 Note تهیه کرده است. جدا از قابلیت دوربین سه‌تایی، با این حال این گوشی اولین مدل از موتورولا است که با صفحه نمایش حفره‌دار (حفره‌ای که نقش دوربین را برعهده دارد) به میدان می‌آید. حال سوال این است که اگر این ویژگی‌ها اول در گوشی Motorola One Vision بکار گرفته نشود، کدام یک از این رندرها قرار است گوشی Motorola P40 باشد؟ احساس گیجی دارید؟ احتمالا همه ما گیج شدیم.

گوشی Moto G8 گوشی Moto G8 گوشی Moto G8 گوشی Moto G8

با درک اینکه مشخصات فنی در نظر گرفته شده برای گوشی P40 Note تقریباً شبیه به گوشی P40 است، چیزی برای هیجان زده شدن در مقطع کنونی وجود ندارد. اینها شامل یک پردازنده Snapdragon 675 با 6 گیگابایت رم و حافظه داخلی 128 یا 64 گیگابایتی است. با در نظر گرفتن اینکه نام این محصول از سری Note یا One Power باشد، احتمالاً یک باتری غول‌آسا درونش قرار خواهد گرفت. هیچ اطلاعاتی هم در خصوص زمان عرضه این محصولات در نظر گرفته نشده است.

 

منبع: Slashgear

 

پیگیری سفارش
لیست مقایسه