نت‌فلیکس در مراسم E3 2019 حضور خواهد داشت!

نت‌فلیکس در E3 2019

نت‌فلیکس در مراسم E3 2019 حضور خواهد داشت!

قرار که شرکت نت‌فلیکس در مراسم E3 2019 از برنامه‌های خود در دنیای بازی‌های ویدیویی پرده‌برداری کند؛ برنامه‌هایی که تا به امروز، هیچ کسی از آن اطلاعی ندارد!

در حالی که حدود یک ماه به آغاز یکی از مهم‌ترین رویداد‌های صنعت بازی‌های ویدیویی یعنی مراسم E3 2019 مانده است، روز به روز اخبار بیشتری از آن منتشر می‌شود. هر ساله سورپرایز‌های زیادی از این رویداد جهانی به سمع علاقه مندان به بازی‌های ویدیویی می‌رسد. امسال، پیش از آغاز این مراسم، تایید شد که نت‌فلیکس در مراسم E3 2019 حضور خواهد داشت و E3 Coliseum میزبان یکی غول‌های سرگرمی و استریم در دنیا خواهد بود.

گیف کیلی، برگزار کننده‌ی بخش E3 Coliseum در توییتر خود این خبر را به اطلاع عموم رساند. نت‌فلیکس هم در مراسم E3 2019 با شعار “نمایش‌های مورد علاقه خود را به زندگی‌تان بیاورید” حضور خود در این رویداد بزرگ را تایید کرد. کیلی در صفحه رسمی خودش در شبکه اجتماعی توییتر در رابطه با این مسئله نوشت:

در مراسم E3 امسال خوش آمد می‌گوییم به نت‌فلیکس که یک پنل ویژه در E3 Coliseum در اختیار خواهند داشت تا اخبار جدیدی را در رابطه با برنامه‌هایشان در فضای بازی‌های ویدیویی به اشتراک بگذارند.

پیش از تعطیلی استودیو تل‌تیل گیمز (Telltale Games) قرار بود که نت‌فلیکس با این استودیو جهت نشر بازی‌های اپیزودیک همکاری‌های داشته باشند؛ به عنوان مثال یکی از توافق‌ها این بود که سریال Stranger Things توسط این استودیو تبدیل به یک بازی ویدیویی سریالی بشود. حالا یکی از احتمالاتی که وجود دارد، این است که نت‌فلیکس پا جای پای تل‌تیل بگذارد و بتواند با عرضه بازی‌های اپیزودیک باکیفیت، نام خود را بین بهترین‌های عرصه بازی‌های ویدیوی مطرح کند.

پیش از تمام این‌ها، نت‌فلیکس با ساخت فیلم Black Mirror: Bandersnatch ثابت کرده بود که می‌تواند در ترکیب ماهیت بازی‌های ویدیویی با فیلم، ایده‌های خلاقانه‌ای داشته باشد. بینندگان این فیلم می‌توانستند با انتخاب ماجراجویی مد نظرشان روند فیلم را تغییر دهند.

به هر حال، نت‌فلیکس نشان داده است که یک برند بزرگ و فوق العاده محبوب است و ورود آن‌ها به عرصه بازی‌های ویدیویی می‌تواند زنگ خطری برای دیگر بازیسازان باشد.

لینک منبع: Dualshockers

پیگیری سفارش
لیست مقایسه