به زودی امکان تجربه‌ی بازی Redout بر روی کنسول‌های بازی سوییچ فراهم خواهد بود

Redout

به زودی امکان تجربه‌ی بازی Redout بر روی کنسول‌های بازی سوییچ فراهم خواهد بود

دو سال پیش از این بازی اتومبیل‌رانی مسابقه‌ای Redout که حال و هوای آن در آینده رخ می‌دهد؛ برای انتشار بر روی کنسول بازی نینتندو سوییچ معرفی شده بود. حالا در خبری تازه سازندگان این بازی اعلام کردند که این بازی در نهایت در ماه می منتشر شده و بر روی سوییچ قابل تجربه خواهد بود.

در غیاب بازی‌های مناسبی در سبک بازی F-Zero برای پلتفرم‌های نینتندو سوییچ ، بازی‌هایی با زاویه‌ی دید سوم شخص هم‌چون بازی Redout هستند که جای خالی را به خوبی پر کرده‌اند. بازی Redout که یک نوع بازی اتومبیلرانی مسابقه‌ای است، و توسط استودیو 34BigThings توسعه پیدا کرده است، پیش از این بر روی پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و مک عرضه شده بود.

بعد از عرضه بر روی این پلتفرم‌ها دو سال پیش از این اعلام شد که بازی Redout بر روی سوییچ هم عرضه خواهد شد، ولی از آن زمان تاکنون خبر بیش‌تری در این مورد منتشر نشده بود. تا اینکه به تازگی ناشر بازی یعنی کمپانی Nicalis, Inc اعلام کرد که این بازی در تاریخ بیست و چهارم اردیبهشت ماه (چهاردهم ماه می) بر روی سوییچ منتشر خواهد شد.

نسخه‌ی دیجیتالی بازی Redout بر روی سوییچ با نام Lightspeed Edition شناخته می‌شود و شامل تمام بسته‌های الحاقی خواهد بود که پیش از این برای بازی منتشر شده بود. علاوه بر این‌ها نسخه‌ی سوئیچ بازی با پاداش رایگانی که معادل 40 دلار است، همراه خواهد بود.

وقایع بازی Redout در سال 2560 رخ می‌دهد و بسیار زیاد از بازی‌هایی مانند F-Zero و Wipeout الهام گرفته است. بازی شامل یازده نوع رویداد و در مجموع 200 رویداد مختلف است که در دو حالت بازی تک نفره و چند نفره قابل تجربه هستند. در حالت بازی چندنفره تا 6 نفر می‌توانند بازی را تجربه کنند. این بازی در مکان‌های متنوعی از جمله توندراهای یخ‌زده، بیابانهای بی آب و علف و سواحل آفتابی اتفاق می افتد.

از طرفی استودیو 34BigThings در حال طراحی و توسعه‌ی بازی Redout: Space Assault است که بیش‌تر یک بازی در سبک شبیه‌ساز میدان نبرد است. بازی Redout: Space Assault در حال حاضر در مرحله‌ی آلفا به سر می‌برد در حالی که پیش از این گفته شده بود که در سه ماهه‌ی اول سال 2019 این بازی منتشر خواهد شد.

 

.h_iframe-aparat_embed_frame{position:relative;}.h_iframe-aparat_embed_frame .ratio{display:block;width:100%;height:auto;}.h_iframe-aparat_embed_frame iframe{position:absolute;top:0;left:0;width:100%;height:100%;}

منبع: DualShockers

ارائه از بخش خبری سایت سرگرمی

 

 

 

پیگیری سفارش
لیست مقایسه