تریلر فیلم Sonic The Hedgehog با بازی جیم کری فردا منتشر خواهد شد

تریلر فیلم Sonic The Hedgehog فردا منتشر خواهد شد

تریلر فیلم Sonic The Hedgehog با بازی جیم کری فردا منتشر خواهد شد

پس از اشارات و شایعات بی‌شماری که در چند ماه اخیر در مورد فیلم Sonic The Hedgehog شنیده‌ شد، به نظر می‌رسد فردا قرار است نخستین تصاویر منتشر شده از این فیلم را در قالب تریلر ببینیم.

با توجه به اطلاعات منتشر شده از طریق حساب توییتر سگا بیتس (Sega Bits)، فردا نخستین تریلر از فیلم سونیک د هجهاگ (Sonic the Hedgehog) در کانال یوتیوب سگا منتشر خواهد شد. این تریلر، نخستین تصاویری است که به صورت رسمی از این فیلم منتشر شده که سرانجام در آن، شخصیت جوجه تیغی آبی معروف فیلم به صورت رسمی نمایش داده خواهد شد.

علاوه بر این اطلاعات اعلام شده، سگا بیتس تصویری از فیلم را منتشر نمود که در آن جیم کری در نقش دکتر رباتنیک (Dr.Robotnik) نمایش داده شده است. همانطور که در تصویر نیز مشاهده می‌کنید، کری لباس قرمز و سبیل مخصوص به این شخصیت را دارد. تصویر منتشر شده از نظر صحت و درستی، علاوه بر اینکه توسط سگا بیتس پشتیبانی و تایید شده است، در اطلاعات به‌دست آمده از شایعات منتشر شده در گذشته نیز دیده شده بود.

با توجه به اینکه تصویر منتشر شده صحت داشته باشد، به نظر می‌رسد اشتیاق و علاقه هواداران برای مشاهده این اثر بسیار بیش از گذشته باشد. اجرای نقش دکتر رباتنیک توسط جیم کری مقداری عجیب و غریب بوده اما به نظر می‌رسد شاهد اتفاقات جالبی در آن باشیم. با توجه به فیلم‌های ساخته شده از بازی‌های ویدیویی، بسیاری از کاربران در مورد کیفیت و موفقیت این فیلم شک داشتند، اما هم‌اکنون با توجه به اخبار منتشر شده از آن، به نظر می‌رسد انگیزه دیدن آن چند برابر شده و همگی مشتاق تماشای آن شده‌اند.  فیلم سونیک د هجهاگ در 17 آبان 1398 (8 نوامبر 2019) منتشر خواهد شد.

منبع: dualshockers

ارائه از بخش خبری سایت سرگرمی

 

 

 

پیگیری سفارش
لیست مقایسه