اولین بخش بسته‌ی به روز رسانی 4.5 بازی Final Fantasy XIV منتشر شد

آپدیت Stormblood بازی Final Fantasy XIV

اولین بخش بسته‌ی به روز رسانی 4.5 بازی Final Fantasy XIV منتشر شد

آپدیت شماره‌ی ۴.۵ بازی Final Fantasy XIV موسوم به Stormblood است. حالا در خبری تازه اعلام شده است که اولین قسمت از این آپدیت تحت عنوان A Requiem for Heroes برای نسخه‌ی پلی استیشن 4 و رایانه‌های شخصی بازی منتشر شده است. این آپدیت تازه به بازی Final Fantasy XIV محتویات تازه‌ای برای بازی برخط چند نفره‌ی گسترده (MMO) اضافه کرده است. از جمله این محتویات می‌توان به داستان ماموریت‌های درون بازی اشاره کرد که مقدمات بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی بعدی بازی Final Fantasy XIV موسوم به Shadowbringers را فراهم می‌کند.

از جمله محتویاتی که در حال حاضر به بازی Final Fantasy XIV اضافه شدند می‌توان به سومین و آخرین ماموریت در مجموعه‌ی Return to Ivalice Alliance اشاره کرد. به واسطه‌ی آن بازیکنان به صومعه‌ی Orbonne راه پیدا می‌کنند. اسکوئر انیکس (Square Enix) اعلام کرده است که‌ این ماموریت همچنین شامل محتویاتی است که یاسونی ماتسونو (Yasumi Matsuno) کارگردان بازی‌های Final Fantasy XIl و Final Fantasy Tactics ساخته است.

همچنین این آپدیت تازه یک سیاه‌چاله‌ی جدید موسوم به Ghimlyt Dark را به بازی اضافه کرده است که تکمیل مراحل آن باید در کم‌تر از ۹۰ دقیقه انجام شود و تنها توسط بازیکنانی قابل تجربه است که یک Disciple of War یا Magic با لول ۷۰ داشته باشند.

همچنین A Requiem for Heroes دارای یک کلاس جدید تحت عنوان Blue Mage است که هفته آینده در تاریخ پانزدهم ماه ژانویه در بازی قابل دسترس خواهد بود. به گفته‌ی کمپانی تولید کننده‌ی بازی Final Fantasy XIV این کلاس جدید یک نوع تجربه‌ی منحصر به فرد بازی تک نفره را به بازی Final Fantasy XIV اضافه خواهد کرد. این کلاس برای بازیکنانی که داستان اصلی Realm Reborn را کامل کرده‌اند و شخصیت آن‌ها حداقل دارای سطح ۵۰ است قابل دسترسی است.

شما می‌توانید تمامی جزئیات بخش اول آپدیت ۴.۵ بازی موسوم به A Requiem for Heroes را در وبسایت رسمی بازی Final Fantasy XIV مشاهده کنید. طبق آن‌چه کمپانی اسکوئر انیکس (Square Enix) اعلام کرده است دومین و البته آخرین قسمت از آپدیت شماره ۴.۵ بازی Final Fantasy XIV در پایان ماه مارس منتشر شده و به این ترتیب پرونده‌ی این آپدیت بزرگ تحت عنوان Stormblood بسته خواهد شد. علاوه بر این محتویات اضافه‌ای هم برای آپدیت شماره ۴.۵ بازی Final Fantasy XIV در نظر گرفته شده است که در ادامه منتشر خواهد شد. برای مثال بسته‌ی گسترش دهنده‌ی Shadowbringers برای انتشار در اوایل تابستان در نظر گرفته شده است.
در خبرهای دیگری در مورد بازی Final Fantasy XIV باید بگوییم که رویداد سالانه‌ی این بازی موسوم به Heavensturn که به مناسب سال نو آغاز شده بود در میانه‌ی راه خود قرار دارد و تا پانزدهم ماه ژانویه سال ۲۰۱۹ میلادی قابل تجربه خواهد بود. در این رویداد ماموریت‌های درون بازی فصلی جذاب و همچنین پاداش‌های ویژه برای بازیکنان در نظر گرفته شده است.

 

 

منبع: GameSpot

ارائه از بخش خبری سایت سرگرمی

 

به اینستاگرام سایت سرگرمی بپیوندید تا از آخرین اخبار بازی‌های ویدیویی مطلع شوید

اینستاگرام سایت سرگرمی

پیگیری سفارش
لیست مقایسه