ویدیوی جدیدی برای بازی The Sinking City با محوریت گیم‌ پلی بازی منتشر شد

ویدیوی جدیدی برای بازی The Sinking City با محوریت گیم‌ پلی بازی منتشر شد

ویدیوی گیم‌ پلی جدید بازی The Sinking City تصویری عمیق از جنبه‌های گوناگون بازی ارائه می‌دهد. استودیو توسعه دهنده‌ی فراگ‌ورز (Frogwares) و کمپانی ناشر بیگ‌بن گیمز ( Bigben Games) تریلر جدیدی برای بازی The Sinking City منتشر کرده‌اند که گیم‌‌پلی بازی را به نمایش می‌گذارد.

در این ویدیو، علاوه بر نشان‌دادن جنبه‌های مختلف بازی، توضیحات توسعه دهنده‌ی بازی The Sinking City در استودیو فراگ‌ورز هم آورده شده است. شما می‌توانید ویدیوی گیم‌ پلی جدید بازی The Sinking City را در پایان این مقاله در سایت سرگرمی مشاهده کنید.

تصاویر این ویدیو از ماموریتی که بازیکنان در بازی آن را تجربه خواهند کرد، استخراج شده است. در این ویدیو نمایی کوتاه از سیستم مبارزه‌ای بازی و تعاملات بازیکنان در طول روند اکتشافی بازی نشان داده می‌شود. همان‌گونه که در تریلر دیده می‌شود، سیستم مبارزه‌ای بازی بسیار ساده است، بازیکنان به سلاح‌های مختلفی دسترسی دارند و می‌توانند از آن‌ها علیه هیولای Cthulu استفاده کنند، این هیولا در طول بازی مرتب به بازیکن حمله خواهد کرد و بازیکن باید همواره از خود در برابر آن دفاع کند. سیستم مبارزه‌ای بازی The Sinking City یک سیستم مبارزه‌ای استاندارد سوم شخص است.

به نظر می‌رسد که تیم سازنده‌ی بازی تا حد زیادی به جنبه‌های اکتشافی و تحقیق و تفحصی بازی The Sinking City توجه کرده‌اند و به همین دلیل جنبه‌های مبارزه‌ای بازی بسیار آسان طراحی شده است. حالا که صحبت از اکتشاف و تحقیقات جنایی شد، در این ویدیو به برخی از قدرت‌های شخصیت اصلی بازی که از آن‌ها که در طول تحقیقات جنایی استفاده می‌‌کند هم اشاره شده است. می‌بینیم که شخصیت بعد از بررسی دقیق محیط، صحنه‌ی قتل را دوباره برپا می‌کند و به بازیکن اجازه می‌کند که به ماجرای رازآلود قتل نگاه دقیق‌تری بیاندازد. هم‌چنین شخصیت می‌تواند به گذشته بازگردد و به مکالمات رخ داده در گذشته گوش دهد‌.

هم‌چنین در منوی بازیکن بازی The Sinking City گزینه‌های مختلفی وجود دارد، از آن جمله می‌توان به مهارت‌ها (Skills) و وضعیت ذهنی (Mind Palace) اشاره کرد. در واقع Mind Palace به بازیکن کمک می‌کند تا سلامت روانی خود را مدیریت کرده و از ابتلا به جنون دور بماند.

بازی The Sinking City توسط کمپانی ناشر بیگ‌بن گیمز در تاریخ ششم تیر ماه (بیست و هفتم ماه ژوئن ) بر روی رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار خواهد گرفت.

 

منبع: DualShockers

ارائه از بخش خبری سایت سرگرمی

 

 

 

پیگیری سفارش
لیست مقایسه