سرور Comx بازی تراوین سه برابر سرعت بیشتری را ارائه خواهد داد

سرور جدید بازی تراوین

سرور Comx بازی تراوین سه برابر سرعت بیشتری را ارائه خواهد داد

اگر از علاقه مندان به سرور‌های سریع هستید، باید خوشحال باشید؛ چرا که تا سه روز دیگر سرور Comx بازی تراوین در دسترس شما قرار خواهد گرفت.

همان طور که می‌دانید چند هفته‌ی پیش سرور 4 بین المللی بازی تراوین راه اندازی شد. با توجه به نرمال بودن سرعت این سرور، بسیاری از بازیکنان این بازی استراتژی محبوب در انتظار سرور جدیدی با سرعت بالا بودند. خبر خوبی که برای این دسته از تراوین بازها در راه است، راه اندازی سرور Comx بازی تراوین است.

این سرور 3 برابر سرور نرمال بازی تراوین سرعت دارد و در روز دو شنبه، 23 اردیبهشت ماه سال 98 (مصادف با 13 می 2019 میلادی) در دسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت.

همان طور که می‌دانید، یکی از نکات جالب توجه سرور Comx، سرعت بالای آموزش سرباز‌ها خواهد بود. در این سرور شما می‌توانید سرباز‌های خود را، با دو برابر سرعت بیشتری نسبت به سرور‌های نرمال آموزش دهید تا سرعت بیشتری در روند بازی خود داشته باشید.

همچنین 3 قبیله در این سرور حضور دارند تا بتوانید با انتخاب قبلیه مورد علاقه‌تان، وارد نبردی جذاب و هیجان انگیز شوید.

لازم به ذکر است که سرور Comx بازی تراوین در دامنه com. این بازی به نشانی Travian.com در دسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت.

اگر تا به امروز در دامنه com. بازی Travian ثبت نام نکرده اید، از همین لحظه می‌توانید این کار را انجام دهید تا 200 سکه رایگان هم هدیه بگیرید. یک ایمیل حاوی لینک برای شما ارسال شده است که از طریق آن می‌توانید به 200 سکه طلا دسترسی پیدا کنید؛ سکه‌هایی که می‌تواند شما را چند قدم از رقبایتان پیش بیاندازد و تاثیر چشمگیری در پیشرفت زودهنگام قبلیه شما داشته باشد؛ پس این فرصت استثنایی را از دست ندهید و همین حالا در بازی تراوین ثبت نام کنید.

همچنین می‌توانید برای خرید‌های درون بازی تراوین از فروشگاه ایرانی سرگرمی به نشانی Sargarme.com اقدام کنید.

پیگیری سفارش
لیست مقایسه