کمپانی Valve قصد دارد تا پایان سال 2019 بازی واقعیت مجازی خود را منتشر کند

کمپانی Valve قصد دارد تا پایان سال 2019 بازی واقعیت مجازی خود را منتشر کند

کمپانی Valve قصد دارد تا پایان سال 2019 بازی واقعیت مجازی خود را منتشر کند

سم مچکوویچ ( Sam Machkovech) از سایت Arstechnica در حساب رسمی خود در شبکه‌ی اجتماعی توییتر (Twitter) با بازنشر مقاله‌ی خود، از برنامه‌های کمپانی ولو سخن گفته است. به گفته‌ی او Valve قصد دارد تا پایان سال 2019 اولین بازی واقعیت مجازی کامل خود را منتشر کند.

امروز کمپانی ولو (Valve) هدست واقعیت مجازی (Virtual Reality) خود به‌نام Valve Index را معرفی کرد. علاوه بر این اعلام شد که به همراه این هدست واقعیت مجازی، دو کنترلر و یک استیشن پایه هم عرضه خواهد شد و قیمت این بسته چیزی در حدود 999 دلار خواهد بود. احتمالا عرضه‌ی این هدست واقعیت مجازی، به برنامه‌های احتمالی آینده‌ی کمپانی ولو برای انتشار بازی‌های واقعیت مجازی ارتباط دارد.

بنا به گفته‌ی سم مچکوویچ ولو قصد دارد تا پایان سال 2019 اولین بازی واقعیت مجازی کامل خود را منتشر کند. این بازی تنها بر روی هدست واقعیت مجازی کمپانی ولو  به‌نام Valve Index و HTC Vive و قابل تجربه است. ولو به دو بازی دیگر واقعیت مجازی خود که پیش از این معرفی کرده، اشاره‌ای نکرده است.

بازی واقعیت مجازی که سم از آن صحبت می‌کند در حال حاضر معرفی نشده است. ولو تنها یک دمو برای معرفی کنترلرهای Valve Index و یک پیش نمایش از No Man’s Sky VR منتشر کرده است.

ورود کمپانی ولو به صنعت بازی‌های واقعیت مجازی تا این‌جای کار بسیار جالب و هیجان انگیز بوده است. به نظر می‌رسد که این هدست واقعیت مجازی هزار دلاری کمپانی ولو، بسیار با هدست‌‌های قدیمی‌تر موجود در بازار متفاوت است و تجربه‌ی آن بسیار هیجان انگیز خواهد بود.

بسیاری از افراد علاقه‌مند به بازار واقعیت مجازی معتقد هستند که هدست‌های واقعیت مجازی اولین سخت افزاری هستند که تجربه‌ی سورئالیسم را برای آن‌ها امکان پذیر کرده است. اگر به گذشته نگاه کنیم حتما بازی Super Mario 64 را به خاطر دارید، این بازی زمانی که بر روی کنسول بازی نینتندو 64 منتشر شد، بسیاری از بازیکنان را شگفت‌زده کرد. در بازی Super Mario 64 فضاهای سه وجهی (3D) خاصی وجود داشت که پیش از این بازیکنان علاقه‌مند به بازی‌های ویدئویی آن‌ها را تجربه نکرده بودند. حالا صنعت واقعیت مجازی، با پیشرفت‌هایی که در طول این سال‌ها کرده است، همواره این امکان را فراهم می‌کند تا بازیکنان بیش از هر چیز، بار دیگر آن هیجان اولیه در مواجه با تکنولوژی‌های جدید را تجربه کنند. در این راه اگر تنها یک کمپانی باشد که قادر به انجام به درخواست باشد؛ آن کمپانی ولو است.

منبع: DualShockers

ارائه از بخش خبری سایت سرگرمی

 

 

 

پیگیری سفارش
لیست مقایسه