رونمایی کمپانی بلیزارد از برنامه‌هایی جالب برای آیتم‌های بازی World of Warcraft Classic

رونمایی کمپانی بلیزارد از برنامه‌های جالبش برای آیتم‌های بازی World of Warcraft Classic

رونمایی کمپانی بلیزارد از برنامه‌هایی جالب برای آیتم‌های بازی World of Warcraft Classic

بازی World of Warcraft Classic در تابستان سال 2019 میلادی منتشر خواهد شد، و قرار است به شکل نسخه‌ی پایه یا به اصطلاح وانیلا (vanilla) برای بازی World of Warcraft حال و هوای نسخه‌ی 2006 بازی را برای بازیکنان دوباره ایجاد کند.

همان‌گونه که می‌دانید، نسخه‌های این چنینی از بازی‌ها بیش از هر کس دیگری توسط بازیکنان قدیمی و کهنه‌کار بازی‌ها مورد توجه قرار می‌گیرد. به همین منظور هم در طول هفته‌های گذشته کمپانی بلیزارد ( Blizzard) سعی کرده است که به نیازهای این دسته از بازیکنان بازی World of Warcraft بیش از هر چیزی توجه کند. در همین راستا در طی هفته‌های گذشته این کمپانی بزرگ در انجمن‌های گفتگوی مربوط به بازی اطلاعات و جزئیات جدیدی در مورد بازی World of Warcraft Classic  را با این دسته از بازیکنان به اشتراک گذاشته است. در آخرین پستی که در این انجمن‌های گفتگو بلیزارد با بازیکنان به اشتراک گذاشته است به چگونگی آیتم گذاری و هم‌چنین در مورد خرید و تغییر آیتم‌های داخلی بازی اشاره شده است.

اگر از زاویه‌ی سیستماتیک نگاه کنیم، بازی World of Warcraft Classic از نسخه‌ی شماره‌ی 1.12 آغاز می‌شود ولی از نظر محتوایی در بازی با همان بازی اولیه که در سال 2005 منتشر شده است، مواجه هستیم. در حال حاضر کمپانی بلیزارد برنامه‌های خود را برای حالت‌های  PVE (بازیکن در مقابل دشمن) و PVP (بازیکن در مقابل بازیکن)  در بازی را با جزئیات در پست‌های منتشر شده به اشتراک گذاشته است. اما در ظاهر بیش‌تر اطلاعات ارائه شده در مورد قسمت آیتم‌های بازی مانند زره، سلاح‌ها و اقلامی از این دست است.

بازیکنانی که از همان ابتدای انتشار بازی World of Warcraft آن را تجربه کردند، بدون شک به خاطر دارند که با چه سرعتی بازی برای مطابقت با نیازهای بازیکنان بی‌شمارش تغییر کرده است. بنابراین توسعه دهندگان بازی به دلیل تجربه‌ی زیادی که دارند، به خوبی می‌دانند که چه تغییراتی باید در بخش‌های مختلف بازی ار جمله آیتم‌های بازی اعمال کنند.

به همین دلیل، به جای اعمال تغییرات اندک در بخش آیتم‌های بازی، تیم توسعه‌ی بازی تصمیم دارد که همه چیز را به وضعیت نسخه‌ی 1.12 بازی تغییر دهد. این مسئله باعث خواهد شد تا بازیکن بازی World of Warcraft Classic تجربه‌ی بهتری نسبت به نسخه‌ی اصلی بازی داشته باشد. از طرفی امکان دارد که برخی از جزئیات نسخه‌ی اصلی در بازی اعمال نشود.

این حرکت در کل حرکتی مثبت و رو به جلو است. بلیزارد تایید کرده است که آن‌ها امکان فراهم کردن دوباره‌ی تجربه‌ی صددرصدی بازی اصلی سال 2005 را در این بازی جدید نخواهند داشت، زیرا که به گفته بلیزارد امکان از یاد بردن چیزهایی که آموخته‌ایم وجود ندارد. از طرفی، تیم سازنده‌ی بازی این اطمینان را به بازیکنان داده است که با این بازی بهترین و روان‌ترین تجربه‌ی ممکن را خواهند داشت.

بازی World of Warcraft Classic تابستان امسال بر روی رایانه‌های شخصی قابل تجربه خواهد بود، هنوز تاریخ قطعی انتشار بازی مشخص نیست.

 

منبع: DualShockers

ارائه از بخش خبری سایت سرگرمی

 

 

 

پیگیری سفارش
لیست مقایسه