خیابان‌ های خونین

خیابان‌ های خونینbloody_street_Steam


7,500 تومان 3,100 تومان

تخفیف : 4,400 تومان

موجود در انبار

با خرید این محصول شما 3,100 امتیاز کسب خواهید کرد و می توانید با استفاده از این امتیازها در خرید بعدی تخفیف بگیرید.

خیابان های خونین نام یک بازی ویدئویی اکشن ایرانی است که تیم هدلس ویزارد آن را تولید کرده است. این بازی بر روی کامپیوترهای شخصی قابل اجرا است

بازی خیابان‌های خونین یک بازی چالش برانگیز تیراندازی است که در هر مرحله از آن بازیکن با چند موج از دشمنان رو به رو شده و با از بین بردن آن‌ها مرحله پاک‌سازی می‌شود.مراحل بازی دارای تنوع بسیار بالایی هستند و در فضاهایی متمایز طبقه‌بندی شده‌اند. در خیابان‌های خونین، بازیکن با استفاده از اسلحه های متنوع به مبارزه با دشمنان متنوعی از جمله زامبی‌ها، زالوها، عنکبوت‌ها و… می پردازد. یکی از مهم‌ترین نکات این بازی تعامل‌پذیر بودن محیط و توانایی استفاده از عناصر محیطی مانند قطار، ماشین، دستگاه پرس، اره، آتش افروز و … برای از میان برداشتن دشمنان به شکلی جذاب و هیجان انگیز است. خیابان‌های خونین در سومین دوره از جشنواره بازی های رایانه‌ای تهران برنده شش جایزه از بخش‌های مختلف جشنواره شد و به عنوان بهترین بازی مستقل سال انتخاب گردید.

شما هم اکنون می توانید بازی خیابان های خونین را از سایت سرگرمی تهیه نمایید، این بازی با زبان انگلیسی و به صورت کد استیم به شما ارائه می گردد.